...viem že je to neostré, fotila som to v noci, z ruky. Ide skor o moment. V Piešťanoch, na kúpalisku sa konala Benatska noc-hudobný fest a kačkám ten rámus vôbec neprekážal :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrý příběh :-) škoda, že se na fotce projevil jen tou neostrostí :-)