Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
neviem teda skor klasika moc mi to nehovori...
prijemne, 5+
fajn,
ještě vidět prsty rozděleně, vymodelujou dlaň, takto je to trochu ploutvička, myslim
6- pěkně uděláno.. jen jsem malinko rozpačitý z toho kousku rukávu na druhé straně stromu, možná to chtělo komponovat o fous jinak. Ale i tak perfektní