Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jen subjektivně: přijde mi hrozná škoda že to není bez těch turistů a pak škoda toho hořícího lesa nahoře....
Pavel Jelínek: Máš pravdu!
Dolák - to je vděčné téma !
bez přepalů by to byla paráda
Vlasta Drahošova: Máš pravdu.
4/5 5- :D