•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | včera 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    DJI Osmo Mobile 8

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon EF-S 10-18 mm f/4,5-5,6 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EF 50 mm f/1,8 STM

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

The end

616(6.2) 48 hodin: 92 (6.1)
voyeur voyeur (12 624 bodů)
V galerii: Akt

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 20:09

    ...spis bych videl kategorii erotika (ani nevim zda v galerce je), libi se mi svetlo i body, krasne linie, nevim zda bude prijmuta ale ty jsi expert na originalitu a ja to beru :O)

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 20:12

    Jindro, protoze nerad pises tak se zeptam...:O) Proc konec? Tim co ukazujes, vse zacina...

  • Michal Soukup - Pytlík
    Michal Soukup - Pytlík
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 20:16

    wow, krásná kompozice. Vše krásné!

  • Josef Jindra
    Josef Jindra
    celkem 6 506 bodů
    |
    15.08.2003 20:21

    Možná se pletu, ale tyhle fotografie jsou stažené z internetu. Na www.jindrich-vanek.cz je fotogalerie Jindřicha Vaňka, ale osobně se domnívám, že voyeur není Jindřich Vaněk. Proto nehodnotím.

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 20:26

    Ja jsem se nedival na tu webovku, pokud nejsi J.V. tak jsi propadak! Pokud ano tak to napis... a neni co resit :o)

  • Josef Jindra
    Josef Jindra
    celkem 6 506 bodů
    |
    15.08.2003 20:31

    Ja se dival. Jsem přesvědčen, že pan Jindřich Vaněk by nevypustil do světa takové fotografie co voyeur ve svých předchozích ukázkách. Pan Vaněk je totiž Fotograf.

  • Pavel Sedlák
    Pavel Sedlák
    celkem 860 bodů
    |
    15.08.2003 20:34

    Obrázek dobrý.
    Text přez fotku mi také napovídá něco o původu.
    Nejde li o plagiát, pak je to jen dobře, v opačném případě to raději smaž.

  • Martin Lukeš
    Martin Lukeš
    celkem 56 068 bodů
    |
    15.08.2003 20:53

    ne jednom vebu te odhalili tak to zkousis jinde šmíro?!?
    !?:
    ?!?!

  • Luděk Svoboda
    Luděk Svoboda
    celkem 14 952 bodů
    |
    15.08.2003 20:54

    no nevím nevím, stáhnout foto z internetu něco k tomu připsat to snad nebudu ani hodnotit... z jaké stránky stáhneš foto příště (www.fencegirls.com...www.jindrich-vanek.cz.....)

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 21:20

    to autor: nevadila mi tva osobni cesta, "hledani" sveho pohledu na vec. Ale ted jsem se dival na fotografie pana Vanka a bohuzel tva cesta vede nekam jinam, mozna by jsi mel zajit k lekari jestli mas nejake pocity menecenosti. Vcelku je mi te lito, ale jestli by jsi chtel tak mi napis a muzeme pokecat jako chlapi. Protoze jestli chces koncit kopiemi tak budes do konce zivota jen povl... Myslim, pro mladeho cloveka dost hloupa predstava a cim budes starsi tim budes na tom hur! Mozna se mi smejes, ja tobe ne! Napis!

  • Pavel Žichovský
    Pavel Žichovský
    celkem 1 064 bodů
    |
    15.08.2003 21:21

    Možná proto to nazval "the end", že tady voyeur končí ;-)
    No, pokud to není plagiát, tak si tato fotka zaslouží 7. Ovšem jsem náchylný věřit Pepovi, že to není Voyeurova práce.

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 21:35

    to all: Musím do toho vstoupit - Voyeura znám osobně a je to jeden a tentýž - Jindřich Vaněk, opravdu pan fotograf. Really.

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 21:39

    to UJ: tím hůř

  • Hanibal Strossack hastroš
    Hanibal Strossack hastroš
    celkem 6 943 bodů
    |
    15.08.2003 21:46

    z technickáho hlediska jsou některé partie pěkně zmrvené doostřovačem a změkčovačem

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 21:49

    to PE: proč ta zaujatost? Myslím, že problém je spíš umět být nad věcí jako Voyeur...

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 21:50

    ...problém pro někoho.

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 21:53

    to UJ: ja nejsem zaujatej, pouze jsem si myslel, ze prizpivam do galerie a ne do anatomickeho alba (dil III.)

  • Brano Kendra
    Brano Kendra
    celkem 11 779 bodů
    |
    15.08.2003 21:56

    Tak Ukovi som ochotny verit. Kedze je povod fotky jasny, tak som voyerovi za sedem - fotka je nadherna a napisy su tu celkom nedrazdive ... :)

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 21:58

    to PE: proč máš vlastně v závorce skEPtik? Nějaká souvislost? Voyeur má svůj styl, někoho pobuřující někoho přitahující - každopádně "trochu" fotit umí...

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 22:02

    to UJ - dyt ja mu to neberu, to ale zda se nestaci, jak vidis. skEPtik? No, to souvisi s moji profesi.

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 22:09

    to PE: s profesí? Tak to jo... To já jsem Ješita ;o)

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 22:12

    to UJ: profesionální? :-))

  • Josef Jindra
    Josef Jindra
    celkem 6 506 bodů
    |
    15.08.2003 22:17

    Jestli je voyeur pan Jindřich Vaněk tak je jednoduchá pomoc. Stačí poslat do galerie originální fotografii bez vodotisku a nejlépe bez výřezu. Mimochodem jsem poslal e-mail i panu Vaňkovi.

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 22:22

    to PE: zatím jen amatér... ;o/

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 22:32

    to Uko: dohady o tom zda je domely autor pan vanek se vyresi napsal jsem panu Vankovi tento mail:
    Vazeny pane Vanek,
    dovoluji se na Vas obratit ve veci prezentaci Vasich fotografii pod jmenem autora "voyeur", ve "fotogalerii" www.fotoaparat.cz.
    Jelikoz ziji v USA a vazim si autorskych prav musim Vas o teto skutecnosti informovat! Sam jsem Vas obrazek hodnotil v domeni, ze autorem je vyse zmineny "voyeur". Diky Vasi ochrane znamce jsem spolecne s nekolika am. fotografy dospeli k nazoru, ze autorem nemuze byt "voyeur"!
    Jste pan fotograf a Vase jmeno musi byt svate!
    S pranim mnoha peknych napadu i modelek se louci Carlos
    the End

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 22:38

    svata prostota

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 22:40

    to Carlos: dohady to nejsou, Voyeur = Jindrich Vanek. Ver nebo ne, je to tak.

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 22:45

    staci kouknout na jeho stranky a je to jasne

  • Michal Štěpánek msdr.mike
    Michal Štěpánek msdr.mike
    celkem 6 619 bodů
    |
    15.08.2003 22:50

    hodnotim bez ohledu na to, zda clovek, ktery sem foto umistil, je autor nebo ne. hodnoceni se vztahuje k fotografii!
    btw. na strankach pana Vanka je odkaz na cast Voyeur. ???

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:01

    to Uko: preci o nic nejde, predchozi fotky autora jsou diameralne rozdilne, pokud mas pravdu tak mohu rici, "dobra sranda". Je to ale prilis jednoducha sranda a tak nepredpokladam, ze by se pan Vanek tak nesnizil. Lidi jsou ruzni a ruzne konicky maj (Prazsky Vyber 80")

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:03

    oprava: ...Vanek tak snizil.

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    15.08.2003 23:06

    to K.K. - nemyslím, ze se tim snizuje - spis bavi...

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:12

    to Uko: mas pravdu, vic jsem probehl jeho webovku, dobre se bavi!

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    15.08.2003 23:18

    To K.K. ty jsi měl být policajt :-). Mimochodem - věta - "Jelikoz ziji v USA a vazim si autorskych prav..." - bez komentáře.

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:20

    to autor: je mi jasne, ze jsi navrchu sveho vzruseni divat se jak lide reaguji na tve fotky, me tve fotky zaujali, udelal sis srandu. Ja to beru! Jsi pan Jindrich Vanek narozen 3.9.1966. Jsme stejne stari ci mladi jak se to da rici, dostal jsi me:O)

  • Martin Kolář
    Martin Kolář
    celkem 15 441 bodů
    |
    15.08.2003 23:22

    Výborně Jindro. Jsem další člověk co může potvrdit,že jindřich vaněk je "Voyeur".

  • Martin Kolář
    Martin Kolář
    celkem 15 441 bodů
    |
    15.08.2003 23:23

    "Jelikoz ziji v USA a vazim si autorskych prav..."---------to je snad sranda ne...???

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:34

    ne, to bylo mysleno uplne vazne, stejne jako "pan" pred "Vanek" :-)))))

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    15.08.2003 23:39

    Jen mi dejte, co se do me vejde i ja se pobavim... Co mohu rikat, jen se zasmat, hlavne ze jsme zdravi...

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 00:16

    Kdyz tak uvazuji nad tvou hrou, tak jsi trochu netrpelivy. Proc jsi se nenechal kochat prispevky treba nejakeho Carlose dal? Nebo pujdes na jiny web? Je to prilis kratka hra, to neni ono.
    Pritvrd, zmen jmeno a jdi do toho znovu. Napadu mas dost, tak te nikdo nepozna. Pokud budes zajimavej, ja si te jiste vsimnu a budu chvili "chytry" a kdyz to zase vzdas (jako tou "the END") tak se spolu zasmejem jeden nad duverivosti a druhy nad hlouposti:o)

  • Pavel Žichovský
    Pavel Žichovský
    celkem 1 064 bodů
    |
    16.08.2003 01:20
  • Martin Zeman
    Martin Zeman
    celkem 80 571 bodů
    |
    16.08.2003 01:56

    Jestli ale jsi autorem fotky pak se moc omlouvam a tahle fotka by urcite zaslouzila 6b.

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 02:30

    to Martin Z: autor to je

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 02:52

    to Zitka and Kolar: co vy panove vite o autorskych pravech a hlavne o USA

  • V B
    V B
    celkem 2 467 bodů
    |
    16.08.2003 08:27

    Nemohu hodnotit, ač bych velice rád.

    Pokud jsi J. Vaněk, potom je to za 7. Potom ale nechápu, proč bys nevystupoval pod svým jménem.
    Pokud nejsi J. Vaněk (a ostatní výtvory tomu velmi silně nasvědčují), musím konstatovat, že cizím peřím se může chlubit pouze DEBIL.
    Za chvíli bychom se mohli dopracovat k tomu, že sem budeme skenovat např. kalendáře atd.
    A TOHO CHCEME DOCÍLIT ?

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    16.08.2003 08:58

    Karle : Já jsem v Americe 3 měsíce byl pracovně a o autorských právech taky něco vím, protože bež poměrně drahého softwaru se má práce neobejde. Ale já myslím, že tvůj postoj k nám, co žijem v Čechách ta věta vyjádřila dobře. Už dávno předtím, než jsi ji napsal jsem právě tento tvůj postoj z mnoha reakcí cítil. Já jsem byl moc rád, že se vracím domů. Nevydržel bych v USA už ani den, ale nebudu se rozepisovat proč, ty bys to asi nepochopil.

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 09:34

    to Karel Kopac:
    re: Lide - o lidech si casto udelame nejaky nazor - obraz, kery VUBEC nemusi odpovidat pravde. Neni teba se za to stydet, kdyz se spleteme. Je treba byt priste opatrnejsi. Opatrnost obvykle prichazi s vekem. Nekdy.

  • V B
    V B
    celkem 2 467 bodů
    |
    16.08.2003 10:29

    OMLUVA
    Teprve teď jsem si důkladně prohlédl stránky J. Vaňka a zjistil jsem, že se jedná o téhož autora.
    Před jeho dílem hluboce smekám, ale přesto nechápu, proč nás zde krmí těmito (alespoň podle mého názoru) nevkusnými, někdy až odpudivými výtvory s rádobyvtipnými poznámkami.

  • Josef Jindra
    Josef Jindra
    celkem 6 506 bodů
    |
    16.08.2003 12:18

    Omluva. Ani já dále nepochybuji o autorství fotografií. A omlouvám se panu Vaňkovi.
    Tuto fotografii nehodnotím, nejsem si zde jist zda nepřekročila onu pomyslnou hranici mezi aktem a pornografií. Po technické stránce je fotografie výborná a rozhodně doporučuji shlédnout i ostatní fotografie na soukroném webu.

  • na
    na
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 12:29

    nevim, ale ty napisy mi tam misty vadi

  • Jan Čtvrtníček
    Jan Čtvrtníček
    celkem 214 bodů
    |
    16.08.2003 13:09

    dobry

  • riplok riplok
    riplok riplok
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 14:12

    Vůbec nechápu proč tu hodnotíte ukradené fotografie.

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 14:19

    taky jsem si prohlizel onu webovou prezentaci a vidim jednoznacne stejny voyeursky podton, ja teda nemam proc smekat

  • Rostislav Beran
    Rostislav Beran
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 17:48

    Chcete úspěch v této galerii? foťte pornografii.
    Nejde mě o to, jestli to ukradené nebo ne, ale do aktu to má ukrutně daleko.

  • Jiří Malý
    Jiří Malý
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 18:26

    vse bylo receno

  • Radim Kovář
    Radim Kovář
    celkem 2 453 bodů
    |
    16.08.2003 19:59

    Myslim si ,ze takove fotky by tu byt nemely. viz. Rostislav Beran

  • mis
    mis
    celkem 9 748 bodů
    |
    16.08.2003 21:26

    ok

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 23:59

    to Peter: kdyz jsem se vyspal tak jsem nad celym nasim dialogem premyslel. Dosel jsem k nazoru, ze je lepsi si sam overit nektere udaje a potom se vyjadrovat, proste jsem naletel. Pokud se pozorovatel ale zamysli nad mym celym postupem uvazovani tak zjisti, ze jsem Nebyl tim kdo rozpravu zacal (bodoval jsem "The End", prvni bez jakehokoliv podezreni. Jmena aurota jsem si vsiml viz muj 2 kom. Rad se vracim k peknym ci zajimavym fotkam i nekolikrat. A tak jsem se vratil a cetl o nepravosti autora...to vis a to me zvedlo ze zidle. Diky Ukovi jsem se celou zalezitosti zacal zabyvat vic do hloubky a chci mu tim podekovat!

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.08.2003 23:59

    Vse jsem videl! Pochopil jsem i autora "voyeur"! Posilal fotky, ktere jsou soucasti jeho webovky. A jak je kdo prijimal v pribubehu casu je zalezitost jedincu. Me vzdy zaujali, nehlede zda hodnotim "krale" ci "klauna" a sve nazory k fotkam rekl bych "z ulice" jsem vzdy psal. Nic jsem na svych nazorech po zjisteni autorovi identity nezmenil. Budu se bavit a hodnotit dal jako dosud! Nakonec fotky z ulice me taky bavi jen uroven je nizsi:o)

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    17.08.2003 00:02

    Je mou povinosti se autorovi i zde omluvit.... promin!
    Slova tecou jako voda a dnes je krasny den a tak honem ven nejlepe s fotakem...

  • Tatonka
    Tatonka
    celkem 0 bodů
    |
    17.08.2003 13:33

    Pokud je autor skutečně autor (věřím že ano), pak jedině 7

  • Zdenek Vokoun
    Zdenek Vokoun
    celkem 20 414 bodů
    |
    17.08.2003 16:44

    Jo?))

  • Jiří Mašek Křemenáč
    Jiří Mašek Křemenáč
    celkem 20 828 bodů
    |
    17.08.2003 22:05

    technicky je ta fotka vydařená, ale dle mého skromného názoru se již nejedná o akt... - a tak bez bodů

  • Fotograf 15
    Fotograf 15
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2003 00:07

    to Karel Kopac: ano, zdani nekdy klame, a casem Te ani vyssi vek neochrani, abys obcas nekomu nenaletel. Mne se to stava dodnes. :-))

  • Václav Kramář
    Václav Kramář
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2003 08:45

    -1 bod vzhledem k podezreni na "vypujceni" snimku
    4 body za akt - akt povazuju spis za vytvarnou zalezitost
    6 bodu za erotickou fotografii
    2 body za vodotisk byt jako ochrana proti zneuziti fotky publikovany na webu je to asi zajimava cesta

  • David Janeba
    David Janeba
    celkem 5 682 bodů
    |
    18.08.2003 14:45
  • Michal Dominik
    Michal Dominik
    celkem 8 790 bodů
    |
    19.08.2003 11:30

    Ať je to jak chce, budu hodnotit fotku. Má-li být ženský akt oslavou ženského těla, tak tato fotka jí je. A jestli je moc hambatá? Copak dívčí klín není krásný?

  • Jirka Sobol
    Jirka Sobol
    celkem 2 776 bodů
    |
    20.08.2003 11:30

    Akt nebo Erotika?

  • Levantinka
    Levantinka
    celkem 0 bodů
    |
    23.08.2003 21:38

    Tohle tu nemá co dělat!

  • Jan Rysavy 1
    Jan Rysavy 1
    celkem 16 224 bodů
    |
    28.08.2003 11:15
  • KULI fon GEO
    KULI fon GEO
    celkem 387 bodů
    |
    29.08.2003 18:56
  • Jakub Viktora
    Jakub Viktora
    celkem 5 251 bodů
    |
    31.08.2003 14:35
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    02.09.2003 17:03

    Souhlas s Michalem Dominikem - ne nadarmo byla tato fotka otištěna i v časopise FotoVideo, který má velmi slušnou úroveň a podle mne je nejlepším papírovým fotočasopisem u nás.
    O pravosti autorství stejně jako Uko Ješita nepochybuji a fotka se mi líbí, i když je hodně odvážná - ono udělat takovýto snímek není zase tak jednoduché, jak se zdá ....

  • Jarda Fotič
    Jarda Fotič
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2003 03:25

    Šikovná reklama na autorův web.Řekl bych,že je to něco mezi aktem a erotikou.Dobrý nápad.

  • mh 1
    mh 1
    celkem 2 872 bodů
    |
    10.09.2003 02:35

    kazdopadne fotka je to pekna

  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    13.09.2003 13:19

    Tohle se mi libi! Mozna bez tech napisu wwwadres, ale tak si to asi chtel!

  • Jiri Neuschl
    Jiri Neuschl
    celkem 524 bodů
    |
    15.09.2003 10:11
  • Juan Pablo Picasso
    Juan Pablo Picasso
    celkem 166 bodů
    |
    10.10.2003 14:05

    tedy nejni pro mne ocem hovorit!

  • Jindrich Nemec
    Jindrich Nemec
    celkem 0 bodů
    |
    14.10.2003 15:06

    VOLOVE :)

  • Jarda Tichý
    Jarda Tichý
    celkem 0 bodů
    |
    15.10.2003 06:58
  • sleeper
    sleeper
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2003 15:13
  • Jára Míkovec
    Jára Míkovec
    celkem 292 bodů
    |
    02.12.2003 12:52

    To by mne manzelka fotit nedovolila. Jsem tu novy, takze zatim nehodnotim.

  • Fotograf 14
    Fotograf 14
    celkem 0 bodů
    |
    05.12.2003 13:39
  • Komanche
    Komanche
    celkem 1 042 bodů
    |
    17.12.2003 08:53
  • TomcoD
    TomcoD
    celkem 6 533 bodů
    |
    08.01.2004 11:45
  • David Farský
    David Farský
    celkem 3 260 bodů
    |
    10.01.2004 19:25
  • mireko
    mireko
    celkem 42 909 bodů
    |
    06.02.2004 14:05
  • Aleš Jungmann
    Aleš Jungmann
    celkem 0 bodů
    |
    06.02.2004 20:41

    Přestože se fotografií bavím a živím několik let, teprve nedávno jsem začal zkoumat webové galerie typu Fotopátračka.

    Čistá krása, přesně balancovaná na hraně... však víte.
    Gratuluji !!!

  • Jan Valdštýn
    Jan Valdštýn
    celkem 0 bodů
    |
    08.02.2004 16:13
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    12.02.2004 13:27
  • EASTON Jirka Šára
    EASTON Jirka Šára
    celkem 9 237 bodů
    |
    24.02.2004 19:02
  • hotovo Dezo
    hotovo Dezo
    celkem 156 bodů
    |
    27.02.2004 13:38

    kdo krade ten krade...
    ... alespon ses gramotnej...

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    16.03.2004 15:06

    Nevěřím.

  • Rade
    Rade
    celkem 16 922 bodů
    |
    20.03.2004 14:35
  • Martin Touš
    Martin Touš
    celkem 0 bodů
    |
    27.04.2004 22:16

    dost dobrý!!!!!!!!!!

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    02.05.2004 08:49

    odvažna a pekná konpozicia..

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    06.05.2004 13:56

    ¨... tohle a porno? :-)))) Ani náhodou!!!!! Navíc je na každém, jak co vnímá... prudérní a malý člověk vidí porno i ve fotce v plavkách, proto tvrdím, že není dána hranice...ta je v každém z nás... já za sebe tvrdím, že je to skvělá fotka.. řekl bych vyjímečná... poklona, pane Vaňku! :-)) Petr

  • DENATURAK
    DENATURAK
    celkem 1 884 bodů
    |
    21.05.2004 23:48

    jaka pekna chamajda

  • Lpn
    Lpn
    celkem 7 285 bodů
    |
    04.06.2004 16:37
  • Jura Pudl
    Jura Pudl
    celkem 1 103 bodů
    |
    11.06.2004 17:46
  • Jaromír Staněk
    Jaromír Staněk
    celkem 13 081 bodů
    |
    19.06.2004 18:10
  • Jan Baloun
    Jan Baloun
    celkem 1 673 bodů
    |
    25.06.2004 12:03
  • Jiří Urbánek 1
    Jiří Urbánek 1
    celkem 0 bodů
    |
    28.06.2004 20:09

    alles gute maine freund, ich bin Grose Furrer nach fotoarbait..diese arbait, gute arbait...Ja byt Bavorska fotograf...Mammut Hans Dickemann, du bis ruf maine mobil-handy mi spolu muset moc mluvit...dlouho mi dva mluvila spolu budem...tchus bis morgen...

  • Lady
    Lady
    celkem 3 468 bodů
    |
    01.07.2004 10:47

    ty písmenka mi tam neseděj, jinak pěkný

  • Carpy
    Carpy
    celkem 8 557 bodů
    |
    08.07.2004 14:08
  • Robin Gebauer
    Robin Gebauer
    celkem 7 157 bodů
    |
    19.08.2004 03:51

    tady někdo krade !!!!

  • Honza Funfly Dolejš
    Honza Funfly Dolejš
    celkem 9 241 bodů
    |
    11.09.2004 20:16

    hodnoti se tady fotky, nebo autori? docela dost se bavim a myslim si ze ten kdo sem dal ty ffotky taky...

  • martin ptašek mptasek
    martin ptašek mptasek
    celkem 1 007 bodů
    |
    17.09.2004 20:59

    Žena byla vždy reklama, ale nevím co by na to řekli řidiči, kdyby to bylo na bilboardech kolem dalnice :) nebo :(?
    Pravda, pěkné a působivé to je, až moc - není na to míra

  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    19.09.2004 18:44
  • Šubi Petr Šuba
    Šubi Petr Šuba
    celkem 10 694 bodů
    |
    14.10.2004 18:08
  • Miroslav K pipin
    Miroslav K pipin
    celkem 14 881 bodů
    |
    23.10.2004 00:59
  • Martin helios
    Martin helios
    celkem 3 578 bodů
    |
    04.11.2004 11:22

    Krásna fotka.

  • Marek Švantner
    Marek Švantner
    celkem 43 756 bodů
    |
    18.12.2004 14:14

    Ne ze by to tu nemelo co delat, ale stahnout fotku a dat ji sem...??????

  • Fran ois Kramer
    Fran ois Kramer
    celkem 131 bodů
    |
    07.01.2005 22:20

    hezké

  • Radek Olejníček
    Radek Olejníček
    celkem 0 bodů
    |
    04.03.2005 00:35
  • Lukáš Nemeškal nemo
    Lukáš Nemeškal nemo
    celkem 4 062 bodů
    |
    06.04.2005 14:23
  • Milan Spurný milans
    Milan Spurný milans
    celkem 18 976 bodů
    |
    12.04.2005 17:07

    6,5

  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    30.04.2005 12:08

    6tky,7cky a 1cky..huste...kompo hodne libi,stejne tak krivky..tak abych malicko zvedl ten prumer..7

  • Vojtěch 2
    Vojtěch 2
    celkem 4 689 bodů
    |
    11.05.2005 12:25
  • Pampalini
    Pampalini
    celkem 0 bodů
    |
    14.05.2005 00:47
  • Lucy Ash
    Lucy Ash
    celkem 152 bodů
    |
    24.05.2005 14:16

    pripada mi ze tahle fotka neni az zas tak moc odlisna od ostatnich aktu tady na FA... A myslim si ze v ramci tvoji tvorby se vyskytuje par veci ktery si 1 zaslouzej urcite vic nez tahle

  • radim kolibík
    radim kolibík
    celkem 7 966 bodů
    |
    31.05.2005 21:46
  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    09.06.2005 17:07

    mně se to líbý...technicky z mého pohledu(pohledu amatéra) dokonalé 7++

  • Tomáš Jehlička
    Tomáš Jehlička
    celkem 116 bodů
    |
    13.06.2005 18:57
  • Martin Mikeš 1
    Martin Mikeš 1
    celkem 2 024 bodů
    |
    14.07.2005 08:57

    dal bych 7, ale ty nápisy mi tam vážně vaděj.

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    14.07.2005 13:38

    6+ skvělá fotka

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    26.07.2005 18:48
  • bambíno
    bambíno
    celkem 571 bodů
    |
    29.07.2005 16:37

    JE to skvělé.

  • Martin Slanina
    Martin Slanina
    celkem 1 211 bodů
    |
    07.08.2005 20:53
  • Aleš Pátek
    Aleš Pátek
    celkem 0 bodů
    |
    29.08.2005 16:02
  • Michal Gololobov
    Michal Gololobov
    celkem 2 297 bodů
    |
    23.09.2005 15:17
  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    24.09.2005 22:08
  • Jiří Baudyš
    Jiří Baudyš
    celkem 2 243 bodů
    |
    08.10.2005 23:16
  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    28.10.2005 23:57
  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    23.11.2005 22:44
  • ba Sk
    ba Sk
    celkem 3 657 bodů
    |
    05.01.2006 13:54
  • Lukáš Evan DaSims
    Lukáš Evan DaSims
    celkem 9 879 bodů
    |
    07.01.2006 11:36
  • Martin Trdla
    Martin Trdla
    celkem 371 bodů
    |
    27.01.2006 20:02

    nevim, nevim... zda-li mam verit, ze je to tebou porizena fotka

  • Josef Kracík
    Josef Kracík
    celkem 0 bodů
    |
    26.02.2006 15:36

    Ta síla až zaráží dech ..., krásné!!!

  • petr danielis
    petr danielis
    celkem 184 bodů
    |
    20.03.2006 22:17
  • Michal Špekoslav Marx
    Michal Špekoslav Marx
    celkem 12 390 bodů
    |
    26.03.2006 00:56
  • Rastislav Jílek
    Rastislav Jílek
    celkem 38 293 bodů
    |
    06.04.2006 14:18
  • Kamil Konečný
    Kamil Konečný
    celkem 466 bodů
    |
    06.05.2006 12:24
  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    24.05.2006 15:18
  • korwiow
    korwiow
    celkem 5 027 bodů
    |
    24.05.2006 22:38
  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    12.06.2006 06:58
  • Lukáš Vlček
    Lukáš Vlček
    celkem 3 854 bodů
    |
    02.07.2006 18:45
  • Lukáš Vlček
    Lukáš Vlček
    celkem 3 854 bodů
    |
    06.07.2006 00:51

    hm

  • Stanislav Kollár
    Stanislav Kollár
    celkem 3 624 bodů
    |
    04.08.2006 15:34
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    30.09.2006 16:27
  • Odas
    Odas
    celkem 0 bodů
    |
    24.10.2006 08:12
  • IvoŠ 2
    IvoŠ 2
    celkem 5 165 bodů
    |
    07.11.2006 17:55

    .."syrový maso", takto bych ženskou nefotil (leda za

  • Leopold Pivoda
    Leopold Pivoda
    celkem 215 bodů
    |
    12.03.2007 21:26
  • Karel Ressuen
    Karel Ressuen
    celkem 5 714 bodů
    |
    26.03.2007 15:37

    vkusný...prošel sem si celou Tvou galerku, příjemná změna, máš svůj specifickej styl a zároveň umíš fotit, ta kombinace tu není častá

  • petr žižák
    petr žižák
    celkem 7 588 bodů
    |
    18.07.2007 13:32
  • roobeed
    roobeed
    celkem 27 900 bodů
    |
    24.09.2007 18:01
  • ByAnty.cz
    ByAnty.cz
    celkem 1 698 bodů
    |
    20.12.2008 13:01
  • magda langhans la-guna
    magda langhans la-guna
    celkem 32 243 bodů
    |
    20.12.2008 13:03

    na jiný serv možná

  • Hmhmhm
    Hmhmhm
    celkem 0 bodů
    |
    20.12.2008 16:03

    takovej obrázek pro hodně jednoduchý lidi (zdravím sedmičkáře:-), ano opovrhuju váma:-)): slečna nemusí mít hlavu (mozek), hlavně, že má kozy a pěkně roztahuje nožičky:-)

  • Balázs Németh
    Balázs Németh
    celkem 1 995 bodů
    |
    22.12.2010 21:17
  • Vít Lukaštík
    Vít Lukaštík
    celkem 0 bodů
    |
    19.10.2013 19:35

    super

  • Quac
    Quac
    celkem 131 bodů
    |
    30.01.2014 09:13

    Málokdy dávám sedm.
    Ale tohle je 7++

Další informace

Vloženo: 15. 8. 2003
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 3556 x

Štítky fotografie

  • akt 4608x

Další fotky autora

  • Na Voyerizmus
  • BSE ve skleníku
  • Lomoulice
  • Dělej a
  • U nás né!
  • Byla to nehoda, nebo sebevražda?
  • Nedělní chvilka poezie
  • Transilvánský rychlík
  • 1997
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • úklon
  • O nezbedných žaluziích...
  • Autoportrét
  • Akt
  • světlo a hezká holka
  • Memories
  • Fantazie
  • Blíží se velikonoce...
  • Portrét muže, že?
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.