jedna ze zavodu v Namesti n. Oslavou
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
dobra
nie je to zle, len tym farbam neviem prist na chut, foti sa v Namesti aj inde nez v tejto zatacke? :)
peter: sem nevedel na co narazis a ted sem mrknul na D:key a uz je mi to jasny ;) v namesti neni moc zajmavejch mist na foceni no :D
...no já fotil pod skokama, ale je to proti světlu tak vyšlo jak co :-(
pekne