fotené zostavou: Objektív Canon 100/2,8 macro + telekoncertor Kenko 2x + reverz Canon 50/1,8
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
že by zrnko máku?
Že by nezaostřená fotka? :-)
Prvý pokus a hneď správna odpoveď. Áno je to zrniečko maku :)
Tak to bych neuhodla nikdy, já myslela nějaký mozek nebo houba... :-)
Jako fotka - nepříliš povedené.
nepovedené
ako pomer zväčšenia je super ale treba zaostriť a prisvietiť
Je to mák
Ja sem myslel, že je to úl....
ako uz bolo povedane, treba prisvietit aby sme mohli viac zaclonit
Clona bola dost vysoka (F22) a svietil som makrobleskom.. Ta (ne)ostrost je sposobena zostavou objektivov (proste taka hromada skla sa podpise na kvalite a ostrosti fotky.
Touto fotkou som len chcel ukazat zaujimavy a nezvycajny pohlad na makove zrniecko.