Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ne ne
ne?
jak jsou titěrní proti velikosti moře
mno, že jo..
To, že jsou titěrní, je jen plus (pro fotku).
Ovšem přidal bych mírně kontrast a ubral kus oblohy..
4+
sou moc titěrní, opravdu
dobrej nápad Milane, díky.
ajaj o rybáře tu vůbec nešlo..původně sem to chtěla nazvat -okamžik- to by asi bylo lepší.. :)
ale ne, další fotku můžu přidat až za týden.. zrovna jsem jí poupravila podle rady a je to opravdu o dost lepší..
bože, čím více koukám na tu fotku, tím více sou titěrní...
chyba mi farebnost a kontrast
:)) njn jsou titěrní...
kontrast hmmm, pozdě no..
Jojo, za chvíli zmizí úplně :-D.
neni zla
no právě...
ale mohla jsem to zlepšit, ted lituju, že sem tomu nevěnovala víc pozornosti..
:(
To přece neva, jestli ji nemůžeš teď vložit. Děláš, jako by pro tebe FA bylo tou nejvyšší instancí, nejdůležitějším odbytištěm :-).
Nemusíš ničeho litovat, když ji máš upravenou (a pro tebe tedy lepší) u sebe doma. Příště už ji rovnou vyfotíš lépe, taky pro sebe.
Sem stejně všichni vkládáme jen vzorky toho, co fotíme..
A navíc pěkně titěrné vzorky :-).
ubral bych nebe tak o polovic aspon
docela fajn,možná méně oblohy...
teď jsem přečetla komentáře...
nejsem zrovna originální :-)))
:) dík za komentáře.
to máš vlastně pravdu Milane ,)
tak titěrní
:)) ano Totik, tolik titěrní ..