...z trochu jiného soudku :) Dík za zastavení a komentář. Hezký večer všem...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
aha vauxhall ..denne okolo toho chodim z prace :)
to fakt nekde je?? jsem myslel, ze je to tutova montaz... :D
akurat som vcera okolo tiez isiel
:) no vidíte, alespoň vím, jak se to jmenuje. Já tam byla na dovče....
Pekny foto-ale chybi tomu lepsi nebe-tenhle plech nic moc...Zkusil bych prefotit pokud bude mozno .-)