Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
divné světlo - modelka mi připadá jakoby tam byla dána fotomontáží ...
Nezajímaví fotka!!!
sex v meste?, budiz
ale na ceste? :D
ti koně v lese se ti dařili líp, tohle je takové "bakelitové"
to prostředí prostě nee..
pusobi to jak kdyz ji tam nekdo zapomnel. chudinku. u me teda ne ale nebudu kazit znamkou...
nějak nechápu smysl... proč tam tak sedí? Autostop? Slečna je krásná a rozhodně má potenciál, ale chce to udělat jinak.
a nasvicoval si reflektorama vot auta
:-)
nič-moc...hm
díky za všechny komentáře. fotomontáž to není
OK.