Mé dlouhodobé snažení focení jedoucích nočních vlaků na smíchovském železničním mostě skončilo portrétem pavouka.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
I kdyz pavouky nemam rad, tak libi...
ale,že se poved
paráda
skvělý kousek, tmavé pozadí umocňuje atmosféru
5++
na pozadí jsou Hradčany... jen nějak nejsou vidět. :-)
tmavé pozadí je fajn, ale na pavokovi by mohlo být trochu víc světla.
bohužel - víc světla na pavoukovi = nevyniknou jeho barvy. Mám ho nafoceného skutečně s různými nastaveními a tahle vyšla nejlépe
presne tento kusok som fotila na ture cez tento vikend:)
Mno, vlaky to sice nejsou... :)
Výborné foto. Pavouk je zřejmě nějaký nádražní poddruh :o)
Morbidní krása.
Pěkné...
pěkné
hezky si tam visí
- 5
Líbí.
ten je ale pěknej