Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
paraaada
paradni - ale zaujetí svým pokladem :-)
Líbi se mi to.
nepaci
nejakej divnej stin pod vlasama
dobrý, ale to špatně odretušovaný pozadí pod vlasama zas taková paráda není, a nahoře je to taky a mezi rukama taky
GinWayn: díky za upozornění, asi mám nějaky tmavý monitor ;-)
líbí
nejmenuje se modelka Lucie?
nene, jmenuje se Olga ;-)
to je děs to neodretušovaný pozadí, hele tak si rači kup černý plátno a máš op starostech..a další (aspoň pro mě) šílenost je ten límeček pojící se s bradou
příjemné