Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Trosku preexponovane sa mi zda...
zdravím "šnečkokolegu" :-)))
možno je to tým svetlom, ktoré je dosť ostré, ale zdá sa mi to aj dosť preostrené
4+
táto je lepšia ako predchádzajúca ...
orezala by som na pravý štvorec - ten je dobrý