Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Atmosfera ... :o)
Ćistá práca..horśie konpo.
nádherně emotivní
panelákový príboj? hmm!
pekná
??? no neviem, chcel som dal 3-, ja v tom nic extra nevidim... ale vidim tie 5ky 6ky tak som zavahal
Zajímavé!
4- Ahoj, asi som moc prísny ale podľa mňa to nie je fotka na 5 bodov. Moc nezaujalo aj keď obloha je celkom fajn.