Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezke
faaajn
Hezká kresba
Krásný, snad jen tykadýlko hodně natěsno
technika je o.k. jen okáči a soumračníci mi přijdou trochu obyčejní, když už tak by to chtělo něčím ozvláštnit.
Mně se to líbí.
Super detajl, ale taky na to mas fotak, ta mazla kytka vpravo nic moc
Hledal jsem slova, kterymi bych vyjadril svuj pocit, ale koukam, ze uz mi je sebral Jirka Cvrk...
čisté
veľmi pekné