•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 650 fotografií Černobílé foto
    • 101 484 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

....

59(4.5) 48 hodin: 40
Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj (56 175 bodů)
V galerii: Akt

hezký večer...

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Dominik Čížek
    Dominik Čížek
    celkem 3 693 bodů
    |
    31.03.2008 19:51

    nezajímá... promiň

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 19:51
  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 19:54

    |skero|
    +2 Ještě je potřeba hodně se učit

    TAK MĚ POUČ ;-)))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 19:54

    tak se uč :)

  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    31.03.2008 19:55

    zena by na publikum fungovala lepsie. :-))

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 19:55

    tt
    já vím, ale já fotila muže ;-)))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 19:56

    tt i žena by mé hodnocení nezměnila :)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 19:57

    |skero|
    já se chci učit, ale tak mě poraď co mám změnit....
    nebo umíš jen dávat bodíky?

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 19:58

    jarmilo, no bodíky umím taky dávat...ale za tu dobu co jsi tady jsi nezměnila ani trošku toho co ti tady kdo suprácky poradil...takže neuznávám za vhodný házet hrách na zeď :)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 20:05

    |skero|
    chceš mi říct,že posun ve fotkách nemám? zajímavé ;-))))))))

  • magda langhans la-guna
    magda langhans la-guna
    celkem 32 243 bodů
    |
    31.03.2008 20:08
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 20:11

    jarmilo, ano to chci říct

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 20:16

    |skero|
    pak jsi asi neviděl moje první fotky ;-)))

  • zuziq
    zuziq
    celkem 1 273 bodů
    |
    31.03.2008 20:21

    líbíla by se mi, kdyby mu ta část obličeje a těla ve stínu nebyla vidět vůbec

  • bjuty
    bjuty
    celkem 4 200 bodů
    |
    31.03.2008 20:47

    I přes to, že jsem heterosexuál, a žena na fotce by se mi líbila více, muím uznat, že foto je super.

    To: Skero - prosím napiš na jakém monitoru se na fotku díváš a jakou máš grafickou kartu. Děkuji

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:11

    silicon graphics a graf karta je radeon x1550 :)..na barvu ponožek a slipů se necheš zeptat?

  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    31.03.2008 21:33

    jarko, ty jsi určitě opět spokojená s tím, jak je to nasvícený i jak je to nakomponovaný..to je pak těžko něco radit, protože ty budeš stejně fotit po svojem, jako fotíš od začátku po svojem..já to tady ani tak nepíšu, že by ti to nějak pomohlo, protože to už jsem vzdal:) ty vždycky napíšeš, žes to takhle chtěla...já to tady píšu, aby byl skero v klidu, že není sám, kdo to tak vidí..BTW, mám Samsung SyncMaster 957p, džífors čtverku, ponožky bílý a slipy takový barevně strakatý s převahou modré...

  • bjuty
    bjuty
    celkem 4 200 bodů
    |
    31.03.2008 21:42

    V poho. Tvoje slipy a fusakle mne opravdu nezajímají. Jen jsem chtěl vědět, jestli na to nekoukáš náhodou na monitoru za 3 tyčky z obchoďáku a integrovanou grafikou :-)

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:43

    díky danieli...aspon vidím že to nevidím takhle sám :)))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:45

    bjuty, ne to vážně ne :)...každej měsíc si monitor kalibruju podle sondy....jinak ponožky bílý a boxerky modrý..sice to k sobě neladí, ale prej to nevadí :)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 21:46

    pánové dobře,
    já si můžu říkat,že jsem to takto chtěla...
    ale nikdy mi neřeknete, co je na MÝCH FOTKÁCH ŠPATNĚ

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:47

    jarmile, na tvý fotce mi vadíš ty. stačí?

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 21:49

    |skero|
    no to je problém, protože já na tý fotce nejsem!

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:53

    seš, a mnohem víc než ten hošan

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 21:55

    |skero|
    :-))) z tebe mluví všechno, jen ne klidná hlava :-)))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 21:57

    a co si myslíš, že je na mé poslední větě špatně?

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 21:58

    |skero|
    no, to je odpověď rozmazleného dítěte...

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:03

    rozděl mi poměrově jakej je podle tebe vliv fotografa vs. objektu na výslednou fotku. pak se s tebou budu dál bavit

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:05

    |skero|
    a v které kategorii?

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:06

    myslím si, že se celou dobu bavíme o jedné kategorii, tak nevím proč taková blbá otázka...a stejně, podle mě se to vztahuje na celé spektrum fotografie

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:08

    |skero|
    ale to nemáš pravdu,
    rozdíl je mezi reklamní fotografií, mezi portrétem,mezi aktem ... mám pokračovat?

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:10

    pokračuj :)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:14

    |skero|
    a v čem? ještě nevím co sis vybral?

  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:14
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:17

    psala jsi jestli máš pokračovat, tak já píšu ať pokračuješ...
    "a stejně, podle mě se to vztahuje na celé spektrum fotografie"

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:19

    |skero|
    ale to přece nemáš pravdu
    nemůže se to vztahovat na celé spektrum fotografie, protože pak by nebyl vidět přínos fotografa u jednotlivých fotek.
    takže si vyber kategorii a o té si popovídáme.

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:26

    fotograf : světlo, myšlenka, kompozice, expozice, korektura, stylizace, visáž, výraz, a většinou následné upravy v počítači

    model : výraz, pohled a herecký výkon...

    pojď se bavit o portrétech.....je mi jedno jaký styl

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:27

    |skero|

    portrét...a za jakým účelem....

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:28

    |skero|
    přesněji...k jakému účelu ten portrét potřebuješ ;-)

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:28

    ty si fakt tak blbá nebo to hraješ?

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:29

    dobře, erotický časopis...playboy..

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:30

    |skero|

    ty jsi fakt tak nevychovanej, rozmazlenej, nebo jsi jen blbej? :-)))))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:32

    holka milá zlatá...sem jakej sem..pojd se bavit o portrétu do playboye, zajímá mě jakej je v něm rozdíl ...třeba playboy vs elle...díky

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:32

    |skero|
    a ty už jsi něco takového fotil :-))) abys vůbec věděl o čem mluvíš ;-))))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:33

    ano fotil, vím o čem je řeč

    pokračujme

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:34

    |skero|

    no tak spust ;-))))

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:36

    |skero|

    jééé, už chápu, proč si myslíš,že můžeš poučovat... .-)))))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:36

    napíšu to pro jednu cvičenou opičku ještě jednou :

    fotograf : světlo, myšlenka, kompozice, expozice, korektura, stylizace, visáž, výraz, a většinou následné upravy v počítači

    model : výraz, pohled a herecký výkon...

    a ted ty rozděl jakej je podle tebe vliv fotografa vs. objektu na výslednou fotku. protože v tomhle se opravdu rozdělujeme...

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:37

    to je dobře že to víš homo erectusi...

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:40

    |skero|
    ještě jedna otázka
    kde jsi fotil pro Playboy, venku nebo doma ;-)
    nebo to byl Husttler? :-)))

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:41

    |skero|
    :-))))
    zajímalo by mě, co Tě vede k tomu, že se mě snažíš neustále urážet... :-)))

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:42

    prosím tě, bavme se na úrovni. urovnám trochu tvoje podezření : fotografie stylu playboy a elle...může být? puntičkářko:)...

    už pojď k věci, obcházíš to jak stará pana soulož...

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:46

    má otázka byla jasně položena již před nějakým časem, tvá odpověď nepříchází. mám si o tom myslet, že nechceš odpovědět a mám odejít obohacen tvou úchvatnou mentalitou a vitalitou?

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:46

    |skero|
    já nic neobcházím, snažím se jenom získat informace abych Ti uměla lépe odpovědět ;-)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:47

    |skero|
    a bereš to z pozice profesionála nebo amatéra?

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:49

    |skero|

    :-))))
    kdyby jsi věděl jak se tu nezřízeně bavíme...
    asi by jsi raději odešel obohacen....

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:50

    ber to z pozice amatéra.
    a
    z pozice profíka...by mě zajímaly oba dva pohledy

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:52

    |skero|
    jako amatérovi se mi rozklepou ruce a neudělám jedinou pořádnou fotku
    jako profík napráskám pár fotek, je mi jedno jestli mají úroveń, ale ještě než skončí focení, už budu mít spočítáno kolik za to dostanu.....

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    31.03.2008 22:54

    děkuji za odpověd na úrovni tvé mentality a doufám, že budeš fotit nadále stejně dobře jako doposud.

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    31.03.2008 22:55

    |skero|
    a odpověď na Tvoji otázku:

    každý fotograf čeká od focení a hledá v něm něco jiného...to tvoří autorskou fotografii jedinečnou...
    poměr Tebou vyjmenovaných kategorií tedy záleží na samotném fotografovi.

  • Vladimír Leitner
    Vladimír Leitner
    celkem 69 569 bodů
    |
    31.03.2008 22:58

    Pěkná fotka.

  • Miroslav Kormoš
    Miroslav Kormoš
    celkem 2 304 bodů
    |
    01.04.2008 01:40

    ...kompozicne mi to pride trochu staticke, mozno by mi viac sedela uhlopriecna
    ...paci sa mi ako svetlo uzkym pasom sleduje tvar a krk, nepaci sa mi vsak ako sa zrazu vsetko meni v dolnej polovici, kde je zrazu nasvietena velka plocha - pacilo by sa mi viac, keby je to jednotnejsie a aj spodna cast bola osvetlena liniou, nie plochou ...kukam, ze pod foto je bujna debata, idem citat :-)

  • TIFF
    TIFF
    celkem 20 332 bodů
    |
    01.04.2008 07:02

    fotka moc ne.. ale ta debata..

  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    01.04.2008 08:37

    Můj názor je, že to světlo je příliš silné... jak se říká "Méně je někdy více" ... koukni třeba na toto..
    http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=370703&gal=photo

  • Renata Kosnarová
    Renata Kosnarová
    celkem 52 932 bodů
    |
    01.04.2008 08:38
  • David Stařík
    David Stařík
    celkem 18 412 bodů
    |
    04.04.2008 15:19
  • Con Troll
    Con Troll
    celkem 1 002 bodů
    |
    09.07.2008 00:43

    docela fajn, ale chtělo si to ještě pohrát s okem, takto je trochu slepý

  • Martin Kutáček
    Martin Kutáček
    celkem 18 472 bodů
    |
    01.08.2008 20:44
  • Robert Koťas Píša
    Robert Koťas Píša
    celkem 15 838 bodů
    |
    29.11.2008 20:03

Další informace

Vloženo: 31. 3. 2008
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 111 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • kouzlo muže 3976x

Další fotky autora

  • Lízátko MOJE!!!!
  • ................
  • ..............SNĚHOVÁ KRÁLOVNA................
  • pearly queen...
  • ONA.....
  • profesorka?
  • ........no je to ONA .....
  • Vzpomínky na minulost...
  • ...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Tušení stínu
  • akt v2
  • Ahoj
  • mák
  • Eva
  • Tělo jako tvar
  • Mužský akt
  • Alena
  • Irča
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.