Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dve zlte h... vedla seba :D
Chybí ostrost a hlavně nápad.
napad je podla mna OK.. :) este trosku sa pohrat a poskusat aby boli mackovia ostri celi.. :) +
Nápad to podle mě má, a mě ta fotka docela potěšila
urcite to ma napad.. chce to len dotiahnut
roztomilé, takže +
nápad není zcela originální, nevím kde, ale už jsem to viděl, v různých pozicích, vražda, apod.
http://images.google.com/images?q=gummy+bears&ndsp=18&um=1&hl=cs&client=opera&rls=cs&start=36&sa=N
no jo ty originále