Nojo, hrabu se v archivu..
Širokoúhlý pohled na toto krásné městečko...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tak to máš velmi příjemný archiv a určitě ještě příjemnější zážitky z takto pěkných míst ... :) AHoj
pěkné
Velmi pekne spomienky
tam bylo krásně :) pěkné
docela dobry misto,svetlo taky,ale panorama se ti nepovedla ten horizont je hdne nepovedeny,kameny tam mas dobre zakomponovany ale na leve strane jich mohlo byt vic
příjemný
prima
fajn
veľmi pekná
jo+
Příště už se poučím..
*
pěkný, akorát mi to přijde trochu neostrý
++