Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Preco vlastne fotit normalne bezne veci, ked sa daju aj blbosti, ze?
stále mě udivuje kolik lidí právě tento námět láká, i to jak jsou to většinou silně nepodařené pokusy, ke kterým bohužel imo patří i tento - kompozice (co probůh ten vršek ?), světlo nikde, zato podexpozice vzorová, tak ať se ty další podaří lépe
a prdlajs ;D mě se líbí a hotovo.
:-) to je dobře
z toho "ale prdlajs" usuzuju, že se Ti nejedná o rady... takže jen známkuji
rasy jsou urizly , ani nejsou moc ostry,...atd,atd..me se ale libi.=O Pěkná Blbost,D
fotene mobilom ?