Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ostra je vetva a jedno zo zvierat. Myslim, ze by bolo vhodnejsie, aby boli ostre obe zvierata a vetva neostra. Alebo, najlepsie, aby tam ta vetva vobec nebola.
dobre...jen skoda, ze nejsou zaostreni oba...
Roztomilé.
+
Velice vyjimecne souhlasim s TT, ale dnes ma jednoznacne pravdu. Je ostreno na vetev.
aká vzdialenosť tam bola? (jednotvárne názvy, bleh..)
... v supermarketu je levnější máslo :-)
kritici mají pravdu, ale přesto se mi to líbí
škoda, že je ostrá jen větev, vtipný titulek, milé, pohodová fotka
roztomilé
líbí
pěkné,líbí.
+++
6-
pekny faldy na nozickach :-)