Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ale tato se mi líbí víc, než ta první:)
kompo, světlo, to je moc fajn..
líbí taky, malinko vadí to světýlko v PHR
jo
mně se tahle víc líbí,asi kv.světlu a celkové kompozizci...jen nevím jestli té horní části (torzo hlavy s ústy)není v poměru ke zbytku těla málo:)
Vies pekne fotit zeny!
A prosim ta kde robis aj ja chem byt odmenena takym fotakom B-)
Pěkné a nejvíc se mi líbí nasvícení rtů. 5,5
lepsia
k docileni tekavosti divaka solidni pocin ...
pěkná
u me fajn
+
Fotka se těžko hodnotí, když je na ní dokonalý ňadro.
povedené dílko.. možná bych uvítal o něco delší pramínek vlasů vtékající do fotografie na pravé straně... ale to je věc pocitu
5-
Světlo normál, ale nic zvláštního, rty se podle mne lesknou trochu moc.
jo tohle je mnohem lepcejsi. jen drobnou poznamku - riznout to presne na vrchuolu ramena mi prijde cistsi.
pekny rty