Místu, kde vznikla tato fotografie se jmenuje U utopené svadby, takze proto ten nazev. Toho cehosi cerneho v pravem dolnim rohu jsem si vedom, je to zelezne zabradli, ktere je kolem pomnicku...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
rambler - proc zrovna 2 body??? Napis co se Ti nelibi, diky