Nenapada me vhodny nazev, a nechce se mi psat klise jako "zamysleny" nebo "hloubavy pohled." Scanovano.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vypadá, že se myšlenkama vrací někam do hodně příjemna :)))
dobrá fotka
skutečně jen pokus... Linie lesa je hodně rušivá, chtělo dostat hlavu celou do tmavé. Chtělo by to asi o něco světlejší, nebo radši kontrastnější, aby tam byla pořádná bílá. Mimochodem, skenovány musí být všechny fotky na film, takže to je zbytečná informace...
Izidor: tvyho nazoru si vazim, a dekuju za nej... jen nesouhlasim s tim skenovanim.... je to dulezita informace, protoze mam scan z roku 1998 kterej vsechny fotky strasne ztmavuje a dava fotografiim pekne zabrat, a nasledne zesvetleni nekdy bejva spis ke skode. KDybych mel kvalitni scan tak to sem nepisu...
4++ škoda té oblohy trochu odvádí pozornost
pěkná fotka, špatnej model :))))
a maš to tmavé(možná schválně ?)