Nový most na Malši v ČB po ne zas tak davných povodních ...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Skoro stejný můžeš vyfotit ve Veselí nd Luž.
prepaleny domky (jako by tam horelo ci co :o) ) a je videt spoj a to makrantne
.. jeste mi tam vadi ten kus zabradli co je vlevo
Bych to zboural a postavil znovu, v "šopu" samozřejmě :o) Přiznej, jak to je s tou oblohou...jinak to jako dokumentační fotka do městské kroniky není špatné, to myslím beze srandy.
Vršek se ztrácí v obloze.