Jednou, cestou z Javorníku
měli jsme vám hezkou kliku
na brumli nám Ekša hrál
a Emičku tím rozesmál...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
supr, dobra foto
Nu, myslím, že pokud to budeme brát pouze jako rodinné foto, tak je to naprosto v pohodě... Prima nálada. :-)
Hezky fascinovaná :)
supr fotka
+++
:))
jj :o))
Na brumli ji hrál
až se sám rozesmál
Emička jen čuměla
na brumli neuměla....
fajný výlet byl to přec
to však je hotová věc....
jj uprimna
Solidní momentka
prijemne - pekna momentka...