Moje první foto do galerie :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vítám tě tu
5+1 na uvítačku :)
vitaj, dobra je :)
pěkný začátek!
Vítej na FA, Luboši!
Dobrý začátek, zkus hledat nějaké zajímavé pohledy na pavouky, takhle shora je cvakne každý ;o)
ahoj :). Nevím, shora má ale zrovna pěknou kresbu. Dej ho mimo střed, to není má rada, ale rada druhých mně :)
vítej
vitej, podle me by mu slusel trosku jiny podklad
vítej:-)
tuhle fotku nepovažuju za "pravou pavoukovku", proto podle mýho vůbec neva, že je pavouk uprostřed... a že je to pohled shora; prostě výtvarně to působí (mluvím za sebe) úplně skvěle, barevná skladba, kompozice atp., proto dávám 6ks: ne na uvítanou, ale za foto:-)
pekne dekorativne :)
Taky tě vítám v Galerii !
vítej
5+1 vítej
je docela dobry!
Zdravím..
zdravím
Vítej na FA
zaujimave zvieratko, ale mierne na podklade zanika
Vítej
vše napsáno,pavoukovka dobrá jen netuším na čem si takhle hoví