Ktomuto nemam co dodat jen že ten rameček se ktomu asi nehodi..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pocitovo mi chýba naľavo viac miesta
nemusel to být čtverec
rámeček sedí - proč ne?
6-
Jen sem se ptal ok :)
nadherna :)
rámeček je naopak oku lahodící, výborně doplňuje fotku; počítám, že barva linky je nabrána kapátkem z květu...
4++
pěkný :-))
jj je nabran jak řikaš :)