Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jaj
tak ani kompozice a otočení hlavy se mi nezamlouvá
ale nejvíc mi nesedí ty ruce
pro mne to není dobré foto protože se mi ničím nelíbí
promiň
ja myslim ze pekny 5+
Mne zasáhl především pohled...
slusna fotka
fajn