2 hodiny před zápasem ČR- Německo
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kdyby to bylo v Reportáži, dal bych šest...:)
je jedno v akej je to kategorii, alebo nie???
dam ti 6 a Barosovi a spol. 7. Drzim im palce.
Ľubo: není,jako portrét to je pro mě za 5. Jako reportáž za 6, jako fotbalová reportáž za 7 :o)))...a děkujeme za palců držení :o)
:o)) ... dobré foto
Už nám fandí i fantomas :-))
Tak to myslím šlo nafotit v Lisabonu zajímavější momenty. Tady mi hlavně schází nálada před bojem...
za podporu fanouškům za plneeeeeeeeeej!!! :o)
To Radek Ch.: zajímavější momenty přijdou, hodnoť fotografii, ne to co by šlo v Portugalsku vyfotit.
Já hodnotím fotografii. Nevhodný čtverec, naprosto nedynamický ořez a kompozice, výraz kdy je vidět že objekt ví že se fotí. Pozadí tomu taky moc nepřidává. Jako portrét u mně 1000% trojka.
Přííísahám, že o tom nevěděl, ale uznávám, že to tak vypadá.
trosku se mu blyska ples.
říznout vpravo
a možná jsem se tam potkali ;)
noooooooooo vidis ze sa to da aj farebne, tu by som snad vytkol len tu prepalenu plesku