Novostavba SND v BA
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
každa fabrika pôsobi skľučujuco----no foto sa ti
podarilo -čisté.
:))
to je chytrý stavět hned vedle Dunaje
nepadá to?
Jestli ona jim ta továrna trochu nepadá. Aby nakonec neskončila v Dunaji. Chtělo by to nějaký nápad.
Nepadá to, ten záber nie je vpravom uhle na tok Dunaja (kvôli centrálnemu umiestneniu komína)
4+
oups!
tuto "fabriku" by som skor zaradila do kategorie "humor" (aj ked je to viac smutne ako vesele ...) pretoze sa jedna o novostavbu Slovenskeho Narodneho Divadla :( (na vysvetlenie nasim ceskym kolegom)
myslim ze si mal dobry zamer ked si to fotil ;)... ta foto aspon vystihuje ako to v skutocnosti vyzera ... smutne :(
Aha a ja si myslel ze to jsou Slovenske Naftove Doly ;) Tak to ti dávam 5 za cerny humor
no, ten fotak ma mnohem vetsi potencial nez vyfotit fabriku na stred (teda jestli ten bilej flek je fabrika)
Divák neznalý situácie žiaľ nepochopí, že monštrum v popredí je Národné divadlo a komín a VÚB s nim nesúvisí :(