Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavé
3-
siluety panelaku neprilis zajimave a ty koliky na snurach uz to obavam se nezachrani...
když zamhouřím oči, působí to dobře
vlastně moc dobře
možná jsem divná, ale tyhle fragmenty se mi prostě líbí :-) ..atmosféra, barvy a kompo taky není zlé
mne sa fotečka jednoducho páči, ďalej nešpekulujem, davam na prvý pocit...
Městská romantika... :)