Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-)
:)
Poučné a nápadité, dávno som tu nevidel variácie na FA. ;)
Zapomněla jsem pochválit kompozici:-D. Jen vršek je trošku natěsno:-D
vršk schválně... ono to má jakoby pokračovat...:).. protže život nemůžeš uzavřít 11 větama
format v poho, farby tiez...len mi trochu nesedi horny orez:(
:) super nápad a zajímavé citáty
Radek: tak to jo:-)...
To se povedlo.
vůbec neboduj na ne ani nemysli:)
11 :)
to je fajnově bvymyšlený :))))
9, 5, 4, -1, možná ještě 8
niekto ma nudnu sobotu ...
:-))
:-)))
hej ..toho Morgensterna je tam obzvlášť škoda ...
+5 :) Paráda!
RSDr Martin van der pseudo Marx: určitě každej to dokáže přečíst:)
:)
:-)))
dobré to bylo
citáty jsi vybral dobré, akorát nechápu spojitost s FA stupnicí..
Expozícia je vo fotografii dej osvitu svetlocitlivej záznamovej vrstvy; označuje tiež celkové množstvo svetla, ktoré je na expozíciu potrebné.
Správna expozícia je daná citlivosťou fotografického materiálu, meranou pomocou štandardu ISO, a tiež nastavením clony a expozičného času.
Jednoznačně
dost dobrý :o)
:o)
zaujalo na zamyslenie ...
!!!