mozno je to troška moc zaclonene.. aj ked skoda scanu pretože na negative a origin. fotke je krasne vidiet aj obrysy hôr a jemne luce slnka dopadajuce na hory... mozno po kvalitnejsom nascanovani ju sem poskytnem znova...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Stejné výhrady jako u druhé fotky.
no, bohuzial. tak nabuduce. :-/
nádhera
to iste co pri druhej fotke
Umím si představit jak jsou odstíny krásně vidět na papíře...tady asi mnohé ovlivní kvalita a nastavení monitoru...mě se to ale líbí i takhle...pěkná fotka, Jozefe !
hm, podobné zábery veru ťažko prezentovať na webe
Tak buď to chce kvalitní skener nebo přejít na digitál. To není rada! Jen mi přijde divné, když se zveřejní fotka s tím, že ten sken je nekvalitní a na papíře to vypadá líp. Vám to nepřipadá divné?
skenové trable mam taky
pěkná foto