Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vlastně nevím co tam má být vyfoceno. Jestli v tu chvíli bylo zajímavé světlo, tak se nezdařilo zachytit. Nahoře je těch šedivých mraků taky nějak moc.Přesto vytrvej, potenciál a chuť tvořit je vidět, že máš.
Při vší úctě, tohle se mi ale vůvec nelíbí. Neostrý šedivý chaos. Myslím, že západ se dá vyfotit mnohem lépe.
paráda
no neviem co mam na to povedat... skoda ze nie kazdy foti take krasne pozitivne fotky ako ty OLI...
Když někdo vyfotí podobný téma digitálně, přeostře a barevně má vysoký známky zaručený...ale ne ode mě...mě se daleko víc líbí tohle...tohle je u mě černobílá fotografie...absence barev zbavuje tuhle fotku kýčovitosti...teda podle mýho...
>Jozef: Nesmíš se na mne zlobit, napsala jsem hodnocení takové, jak vidím a cítím. Samozřejmě, jak vidíš názory jsou značně odlišné a to je dobře. Já se necítím jako profík, to opravdu nejsem a ani nebudu, ale tyhle fotky mi připadají opravdu poněkud fádní a to vůbec nosouvisí s tím, jsou-li optimistické nebo ne.
Kvalita by mohla byt lepsi, ale atmosfera je skvela - u obou fotek.
pěkné
riadne peklo Jozífku :)