Tak to dopadá když jde na procházku se psy pár fotografů... Psi stojí a fotograf lítá po poli.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pekna fotka...
asi bych obratil toho fotografa aby se dival do fotky, tedy zmenil kompozici
Pěkné.
pěkné
waw ten rámeček mě hrozně k fotce naladí (barevně)...
jinak pěkné
Toho poznam :)
fotka mi príde tak zvlástne nekvalitná ... neviem, cím to je. Co sa týka kompozície, vadí mi, ze fotograf stojí vpravo... správne by mal byt v lavej casti fotografie. Aspon, také sú pravidlá... Nech sa darí!
4+ opravdu skoda, ze se je otocen ven z fotky. pak..ja nevim, takovy zvlastni co se tyce do kvality, jako velky vyrez, spatne ostreni, filtr..ale mozna uz moc koukam do toho monitoru:) jinak pekne sladeny ramecek S1m0nne ;)
4+ (ne)kvalita vyzerá byť spôsobená odšumovaním štandardným efektom v editore (remove noise, resp. median) .. na tieto účely ti odporúčam špeciálne programy, ktoré odvedú niekoľkonásobne lepšiu prácu
díky za komentare a rady. Opravdu jsem nevedela cim to je, ale neupravena fotka vypada lip nez tahle... Nejspis to bude opravdu odstranenim sumu... priste zkusim jinak a lip:-))
je to trochu neostre...
zdar lovům beze zbraní,čisté
3++, člověk se nesmí dívat na monitor moc zblízka...
Skoda toho fotografovho smerovania von z fotky
Vyborna fotografia ... s drobnou vadou ... :o))
no a ?
tiež chodím s hafanom na prechádzky a ja lietam a fotím a pesko odpočíva zvalený niekde v tráve :) alebo nervozne poštekáva že stojíme na mieste :
:)
ahoj, dobrá fotka, no s tým foťákom by sa dalo oveľa lepšie
táto sa mi páči :)
tk...?