Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vítej:-) to se ti podařilo
5+1 na privitanie
si si isty ze Amsterdam? vyzera to ako u japoncikov :D
Vítej na FA!
... tuhle fotku jsem už někde viděl ... to ale nic nemění na tom, že je "výborná"! ;o)
::))
pěkný ve Švédsku a Dánsku je to stejné
Super!!!
To je ale výběr :)
Super
:-o
6+
5+, vítej na FA. Výstižná fotka!
Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi líbí ten ořez nebo ne, takže jo :)
Kola mam rád, ale není jich nějak moc:))
Absolut 7
slusnej naval :-)
:)
pěkná směsice
Vítej na FA. Pěkné foto.
kde som to len videl... hmm
s reportázou ako kategóriou mi to moc nesedí... na to tam chýbajú este dôlezité informácie. Foto fajn.
Aha Queen a kde jsou slečny?Pěkné
dosť husté foto :-)
jo tak tohle je dobre!
paradne
jasná sedma, to je bomba!... a mým foťákem :o)))
ještě větší bomba!
Výborné. Je to Amsterdam. Aspoň to vypadá tak, jako když jsem tam byl já. Na kolech-na fotce to není vidět-je šílený poměr zubů mezi pastorkem a kolečkem. Vepředu 1018 zubů a vzadu 5. S nadsázkou. Než se ta ženská v tom kostýmku rozjede, tak se kymácí jako Džamolidin Abdužaparov v Závodu míru, ale pak předjede i skůtr. Díky za připomínku krásné dovolené. My, na našich horácích, jsme tam vypadali dost blbě. Ahoj Taffey.
Povedene...Libi!
Ano, vypadá to tam tak. :-)
výbornýý!!
...a vítej:-)
Dobrý
jo, jo, tam to znam moc dobre.
love it...
paráda
Dost dobrá
...vítej na FA!
Petr
Ta se povedla :)
pekne. jedine co sem nasel k vytknuti jsou snad prepalene chromove casti misty uplne bez kresby . . .
Dobré parkoviště :-)
taky si myslim, ze uz jsem ji nekde videl... ale to nic nemeni (vlastne jo - neni za 7) na tom, ze je pekna
nádherný chaos
:)
super, jak jsem tohle mohl prehlednout..
Absolut! :)
to je narez :)))
:o)))
no amsterdam je faktu hnusne mesto
ohooohoo..
:))
Tak tam bych chtěl hledat svý kolo...Roj.
6+ hustý
good
vynikajuca abstrakcia z bicyklov
+
v Amstru je pěkně :) akorát jsem si musel zvykat na ty cyklostezky hned vedle chodníků, pořád tam na mě kolaři cinkali :) foto pěkné