Fotené v prírode, na kopci, počas zapadajúceho slnka
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pěkné náladou a to protisvětlo miluju... nesedí mi ale kompozice, i momentka jí musí mít
* * *
V profilu píšeš že uvítáš komentáře, takže: připadá mi to trochu neostré- možná způsobené protisvětlem změkčující obrysy. Dole jsou oříznuté nohy- na to by si chtělo dát příště více pozor, no a při převodu do BW by ještě více vynikl ten kontrast. Ale to je pouze můj názor, takže necht se daří
* * *
.... zajimavé !!
i já říkam - zajimavé
snad by to mohlo být ještě tmavší