Pokud se vám tato fotografie zdá "nějaká divná", pak vězte, že je to dané použitou technikou. Popis fotoaparátu naleznete na mých stránkách - http://foto.prelude.cz/index.php?sel=e
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super
A byl se někdo z vás podívat na ten foťák? Mně samotnému to připadá docela neuvěřitelné :-)
To víš, že jo. :-)
má to kouzlo tyhle návraty k osvědčeným hodnotám
líbí
výborná!!!
wow! to je tedy rana, takovy bakelitovy kousek a takovehle obrazky. Parada!
Já jsem z téhle mašinky docela unesený, fakt je, že tohle byla skoro minutová expozice při cloně 22 - při otevřenějším objektivu to přestává být koukatelné a vady se projevují v plné kráse...
tak to čumím...
jojo
hodně neobvyklé,škoda větru-ty rozostřené větvičky
pěkné
Když ono bezvětří na Vltavě asi ani neexistuje a ta minutová expozice udělala svoje, to bych ty větvičky muse snad přivazovat nebo namalovat na velký sklo :-)