viac fotografii z koncertu vo viedni najdete tu:
http://www.baumgartner.sk/photo/main.php?g2_itemId=12299
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Je jak omalovánka..............:)
Slušné...
Fotka dobra,
kerka jak od maleho decka, doufam ze je to smyvatelne ;-)
luxusní portrét ...
:)
paci..
Caf Robo Paradna fotecka mam rad taketo koncertoportrety :)
na iso 800 me pride dost zasumena, mozna to je komprimaci ... jinak moc pekny
dost dobrá koncertovka
fajnotka
tohle je hodne povedene..