Foceno v 5:50 ráno.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tyjo - to jsi vstával kvůli focení?
dobrý paprsky
moze... :o)
prima :o)
pekne. ... osobne mi vadia te baraky, ale co s nima, ze hej ...
Noo pěkné, ty paprsky jsou fakt super, hele není to focené náhodou na Lesné ;-)
zajímavé
dole by nemuselo byt tolik mista
4+
jojo, v Brně, tak to jsou body navrch :o)
5+
líbí
Pěkné
líbí :)