moje očíčko, lépe řečeno řasy.. o řasence diskutovat nebudu, v jakékoliv souvislosti =D
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ale jo, proc ne, mne se to libi...jen mi nesedi ten prechod v ramecku...a kasli na rasenku, chlapi kdyztak nevi, jak je narocny ji nanest:-)
žirafka: ten přechod tam původně nebyl, ale chtěla jsem to ještě něčím "změkčit".. jinak s tou řasenkou máš naprostou pravdu..
jo jo, ten prechod je moc pravidelny a ty rohy na me pusobi i tak dost tvrde...to by musel byt spis nejaky takovy pekne rozpity okraj:-)
joo tak to ten tu taky byly pokusy... =D
bomba!
o řasence diskutovat nebudeš... a přitom ta je tím prvním, co praští do oka... kvůli ní vypadají slepené řasy při zběžném pohledu jako mop na podlahu a rozpitím krajů jsi pro mě ten dojem ještě zesílila... navíc docela přemýšlím, proč tahle fotka vznikla... chtěla jsi jí něco říct? Nebo jsi si jenom říkala: Co bych si tak dneska... vyfotím si řasy!
Dana: skoro si se trefila, fotila jsem původně oko =D a přitom vznikla i tahle fotka, protože jsem to fotila venku a jak mi zasvítilo slunce do očí tak jsem je prostě zavřela.. a celkem se mi to líbilo tak jsem si řekla, že to zkusím nejak upravit.. jinak - pokud má ta fotka působit trošku ze života není přece řasenka součástí dne milionů žen?možná mop, ale zároveň ralita jak tohle všechno vypadá z blízka.. já se nechci hádat, jenom říkám svůj názor a ten tvůj samozřejmě taky beru ;)
Já se taky nehádám, beru to jako diskusi o fotce, která mě míjí - a třeba je to moje vina... realita ano, jak to vypadá zblízka bych taky dokázala pobrat, ale pak mi opravdu chybí větší čitelnost - a možná i víc prostoru napravo, ne detail za každou cenu, ale třeba aspoň náznak linky nosu, aby se rozbil ten "podlahoidní" dojem...
jak jsem už řekla, fotila jsem to na sluníčku když silně svítilo, takže v originále je na pravo přepal... :(
tak se nevymlouvej a zkus to znova... v jiném světle, jiných úhlech... co se nepovede, smaž, ale na kartě je místa dost, ne? V tomhle máš výhodu :o)
jedna moja příšerná vlastnost, nevím proč ale je to tak - když už neco vyfotím, myslím věci co nefotím tak často jako třeba psa tak už pak nemám znovu náladu se s tím hrát a pokud se k tomu donutím stejně se mi to nepovede, už jsem to psala u jedné fotky, sem příšerná no =D
podle mne nepovedené,nicneříkající...
tak ti nezbyde než o tom focení přemýšlet předem :P
dana: hehe, to nedělám ani v normálním životě =D jenže já i když přemýšlím tak mě nenapadne jak by to vypadalo líp, posledně jsem fotila s přemýšlením a plánováním kapku a dopadlo to hůř jak když jsem ju vyfotila "z fleku" ... =D
...a co nějaká literatura? Jestli to tedy s focením myslíš aspoň trochu vážně... jestli ne, tak mě odmávni a já půjdu klidně dál pracovat :)
Dana: no literatura, nebo aspoň články ne netu mě napadly, ale já spíš potřebuju neco vysvětlit on nekoho, prakticky, ne si to jenom přečíst.. mám kamarádku a ta je teď na střední obor fotografie, ve druhém ročníku takže základy ví, rozhodně lepší jak já, ta když mi neco vysvětlí tak to chápu, ale taky na mě nemá čas furt, snad ani náladu, po tom co ju s tým mučí už ve škole =D
no, tak ji ode mě pozdravuj :o)
to možu no =D ale teď už jdu spát, nebo zitra usnu ve škole... dík za názor a třeba zase nekdy příště :o)
No, to není bomba.
Beru to jako abstrakci, v tom případě super .) jinak žirafka má pravdu, a my si někdy ani nevšimnem, že tam máte něco napatlaný a pak vám to nechtěně rozmažem a... ale když se odprostim od reality a sjedu to pixel po pixelu, tak se mi to líbí moc .)
Líbí, ale smetla bych to smítko.
mj. zajimalo by me, jak vypadaji neslepeny rasy:-)...mam totiz dojem, ze v takovymhle meritku budou vzdycky vypadat jak slepeny kartace...:-) s tim taky bojuju...asi teda jedine navstivit kosmetiku, pretrpet neprijemny barvici akt a pak par dni nevychazet z domu, nez ty fleky kolem oci zmizi:-) A pak hura fotit bez rasenky:-)
strasny
líbí
žirafka: taky sem jednou podstoupila barvení řas, fuj sem myslela že sa zblázním jak to štípalo v očích, to už radši každý den tohle než jednou nabarvit =D
jakože super:-)