je to male aby se to vlezlo na obrazovku, po minulé zkušenosti :) piste komenty, docela by me zajimalo co si o tom myslite, necekam zadny zazrak :P
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mě se to líbí ale jak je to malý ztrácí to šmrnc
nedala by se někde sehnat větší?
vetsi mam doma :) svoje stranky nemam, tak to nemam kam dat, max muzu poslat na mejl
asi to postrádá ten šmrnc...:)
na papire asi tezko..
jako záložka dobrý
ano!
podle mě je to víc než dobrý...
výborná
5+
moc malinké
příjemné a malé.