Při čištění objektivu mě napadlo, zda by nešel odraz vyfotit. Tož jsem to zkusil :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vyblité barvy, výřez se mi taky nezdá. Nemá to žádný další klad mimo toho zrcadlení...
Pan Flexaret se rád fotí i jinak, zkus to :)
dole ten kruzok,je to take neista,asi by som z neho nechal viac
pojde to aj lepsie. pozor na pozadie (fotaku aj to zrkadlene), vyrez a nasvietenie a moze byt z toho zaujimavy autoportret.
měls vyřezat jen tu čočku /ale né pilkou na železo/-Penny přijeď na kole půjdem na pivo