Bylo před bouřkou a zuřila..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zlava a zdola je to velmi tesne. hlavicka je mierne neostra.
... bohužel...jako Martin ...
Hezká labuť, ale výhrady mám stejné jako předchozí...
vše řečeno
už to tu zaznělo
jo, tak přesně tyhle fotky labutí jsem měl na mysli v komentáři u Rosti Stacha
to all:Dík,tolik jsem ani nečekal :-)