To jsem si takhle na chvili odskocila pri obede pro neco do vedlejsiho pokoje a kdyz jsem se vratila co nevidim...:o)
Muj syn cpe kocku obedem, asi uz nemohl, nebo ze by mu nechutnalo:o))
Fotka pro pobaveni,pro zlepseni nalady posmourneho vecera:o))
Krasny vecer vsem:o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-)
Nech sa vám spolu dobre darí :)
super, zafungovalo to... :-)
:)
krásný večer i Tobě
fajnn
taky dobrý.....:-)
:-)
Tolik světla u okna... hromy blesky!!!! Taková to mohla býti i dobrá fotka ... Takto je to ničemnost!
přesně jako u nás, jen ty děti už jsou větší