Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kvalita, a trochu prepalene, inak fajn vyraz
škoda přepalů
Vítej na FA 4+1
4+1 na uvítanou. Jako ostatní - pěkný výraz, ale škoda těch přepalů.
4+1 vítej na FA
vitej na FA, 4+1, vse bylo receno
5- pekny zaber, ale technicka kvalita naprosto priserna...
5+1, wow, skvělé světlo... snad trochu míň těsně řezat?
jednu veroniku znam z tele... a jednu z po...
Vítej v FA 4+1
Ahoj, hezký záběr. Mírně ruší ty přepaly na tváři a na čele. Vítej :-).
ahoj :)
:)