Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4-5 pěkný oči a čumák ... pozadí a kraje přecházející do šedé nostrosti už trochu ubírají
jako Jirka + strhávám za pozadí - vím, že sis ho nevybral, ale vadí mi
5- opravdu to pozadí ruší dost
Nedokážu být příliš objektivní...mourečci jsou moje srdeční záležitost....
Pěkný portrét, ale to pozadí to celé "zabíjí".
4+1 za mourka, kocky proste muzu, jinac vyhrady byly napsany
hezky portret, jen kdyby to pozadi nebylo tak straslive rusive, je to jako kdyz jsou poskladane dve naprosto nesouvisejici fotky do jedne, pozadi to chtelo uplne jine, spis tmavsi a rozhodne poradne rozostrene...
Jako ostatní - pozadí
Krásnej kocourek. Ale pozadí opravdu moc ruší a taky bych volila jiný ořez, když už se tam nevešlo ucho celé, tak bych ořízla tak, aby úplně zmizelo.