Foceno na Světnovském potoce.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pridal bych trochu na bile, ale jinak pekne
pro Tomas Kaspar - problém je, že na LCD to vypadá bílé až příliš :-( a když pak kouknu na normální monitor tak je to tmavší. Asi máme špatně nakalibrované LCDčka.
Přidal bych světlo
jako T.K. a M.S.
Připadá mě to tmavé a bledulka i povadle, jako by byla již delší dobu utržená. Možná to ale bude těmi barvami.
Utržená skutečně není je to focené v CHKO! Povadle mi tedy skutečně nepřipadá - asi to bude tím nezvyklým pohledem. Takhle přirozeně na mě koukala nahoru :-))
svetlo skutočne chýba, je to dosť šedivé a málo kontrastné
...ostrosť...
fajn, jen prosvětlit květ
skutečná bledulka - dost šedivá
utržené to opravdu není, "kontroloval" jsem při tom :)) LCD je v pořádku, jen chce fotku trochu upravit v PS
pekne
kontrast ? 4++
trochu prosvětlit, třeba pomocí křivek v photoshopu