a nic ho nezastaví. :) Život si prostě cestu najde. Měděnec, teplota kolem nuly, vichr, led a zmrzlý sníh. A v takovém marastu, z ledu roste kytička. Možná jediná, jinou jsem tam nikde nenašel. Foceno z ruky, trochu doostřeno v PS.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkný záběr.
Hele, podběl. Ten si pospíšil.
Je to bojovník! Nebojí se. :))
tak to má opravdu náladu, ano, to se mi líbí (ta růžová předtím teda ne, ale to je spíš můj problém, že nemám ráda růžovou barvu)
Díky všem, Vlastě speciálně. :-)
Tak jsem se musel jít podívat na Kadaňáka:-) a vida spřízněná témata - příroda a kytičky....
k fotce, jestli Ti mohu poradit - asi malinko větší nadhled, ať je podbělu pěkně vidět "dovnitř", kompozičně malinko více posunout k levému okraji a trochu zahejbat s kontrastem...
Koukám, že si svůj přehmat s Kačenkou už smazal. Škoda pěkné fotky, ale celkem to chápu. Být chlap, tak bych si neříkala Kačenkaa:))) My se Zdendou to máme snazší, když máme stejné příjmení a žádné nicky. Když jsme se jednou přetahovali u počítače, tak napsal něco pod mým jménem a nebyl problém to prostě uvést na pravou míru.
:-) pěkná
Tohle se mi líbí, něco jako první jarní okamžik - už aby tu zase byl.