Pomník v Dolnej Strede moja prva fotka nejakej sochy.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dosť viditelne prepálená obloha ale nie je to až taká zlá foto...
Ides dobrou cestou, od kresiel, cez sochy - a nakoniec snad skoncis pri ludoch. :-)
Slaba fotecka, myslim si.
nepřijde mi to ostré (je otázka, zda takový kus starého pískovce může ve zmenšenině do 200kB vůbec jevit nějakou známku ostrosti - to samozřejmě), ani kompozice ani světlo mne nezaujaly...
tak příště.....
TK nehodnotím...pocitově (tématicky) příjemné...:)