foceno na Pražském hradě, skenováno z čb zvětšeniny + Photoshop rámeček
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
slušné
ta se mi líbí víc, možná míň spodku?...
Sv. Jiří zabíja draka - veľmi fotogenické súsošie a takto spracované v podobe siluety oproti chrámu nemá chybu.
To dobre
Hezký nápad :o)
díky za vaše hodnocení, a Marcelovi za objasnění motivu!! Trochu paradox, já pražák jsem nevěděl o koho jde a slovák ano :-))
pěkné, ale ubrala bych ten podstavec
Libor, to je OK - za študentských čias som pracoval 3 mesiace na hrade ako sprievodca predovšetkým gotických častí pamiatok :-) Ja mám Prahu veľmi, veľmi rád.
Supr fotka
Zajímavé.